מבנה הסמינר

 הסמינרים של התקשרות חוויה יהודית מאפשרים חוויה יוצאת דופן להביט אל עולמה של היהדות מתוך זוויית ראיה המבוססת על עולמה של  פנימיות התורה המתיחסים למכלול האישיות לרגש לשכל ולמימד הנעלם.

 הרצאות וסדנאות מבריקות על ידי דוברים בעלי שם עולמי ברמת הגשה גבוהה ואינטליגנטית של לימוד יהדות וחסידות, אוכל מעולה ,אירוח איכותי והאנשים המשתתפים שהופכים זאת לחוויה אנושית איכותית.

כל זאת יוצרים חוויה רוחנית מרוממת המאפשרת לכל יהודי לחוות את היהדות כפי שהוא אמור להיות. לחוות את השמחה האמיתית של להיות יהודי במאה ה -21 כפי שהיא, ולגלות את תורתנו הנצחית ואת הרלוונטיות והחיוניות שלה לחיי היום.

הרצאות

במהלך היום,הסמינר מציע מגוון רחב של הרצאות מעוררת השראה במגוון נושאים מחוכמתה רבת השנים של היהדות ,משפחה זוגיות ונישואין, רפואה ומוסר, מסע הנשמה בעולם, גילגולי נשמות, הדרך לחיים של משמעות, קבלה, דיון תלמודי על אתיקה רפואית עכשווית ,סוד השבת הטהרה והכשרות ועוד... ראה עוד

ערבי תרבות: מתוכניות קומדיה היסטריות, הקרנות סרטים ;ממופעי אמנות בלעדיים, לקונצרטים מלאות רגש המציגים את השמות הגדולים ביותר במוסיקה יהודית.

אנשים

אבל יותר מכל ,הסמינרים מבוססים על משתתפיהם . לכל אדם יש אינטרסים שונים ,וסיפור משלו. האווירה הנינוחה מציעה למשתתפים ההזדמנות לאינטראקציה , ללמוד אחד מהשני,ולפתח קשרים לטווח ארוך של ידידות.

לפיכך, אנו מצפים בקוצר רוח לקבל פני כל אורח , כי בלעדיך זה לא יהיה אותו הדבר!

שתף לחברים

שתף